آغاز جشنواره شعر «در امتداد فجر»

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی سازمان بسیج هنرمندان کشور، عصر روز گذشته (دوم آذرماه)، جمعی از مدیران سازمان بسیج هنرمندان، پیشکسوتان شعر و ادب فارسی و شاعران جوان از سراسر کشور با نماینده ولی فقیه در استان و امام‌جمعه یزد دیدار و گفت‌وگو کردند.
در این دیدار که با حضور امیر نصیر بیگی رئیس سازمان بسیج هنرمندان کشور و جمعی از مسئولان فرهنگی هنری استان برگزار شد، علی‌محمد پارسائیان رئیس بسیج هنرمندان استان یزد گزارش کوتاهی از اقدامات انجام‌شده برای برگزاری این جشنواره ارائه کرد.
در این دیدار که با حضور ۶۰ نفر از شاعران بسیجی از سراسر کشور همراه بود، رضا اسماعیلی، حسین اسرافیلی و عالیه مهرابی از اعضای شورای مرکزی شعر بسیج به شعرخوانی پرداختند.
در ادامه، محمدسعید زارع عضو انجمن شعر اوج هنر بسیج هنرمندان یزد و زهرا سپهکار از اصفهان به شعر خوانی پرداختند و آیت‌الله ناصری یزدی نماینده ولی فقیه در استان و امام‌جمعه یزد ضمن خیر مقدم و خوشامدگویی به شاعران و هنرمندان سخنانی را بیان کرد.
همچنین در حاشیه برگزاری مراسم افتتاحیه جشنواره ملی شعر «در امتداد فجر»، شاعران برگزیده این جشنواره در جمع  دانشجویان یزدی حضور یافتند و مراسم شعرخوانی را در همایش دانشجویی «رویش‌های انقلاب» برگزار کردند.
مراسم پایانی جشنواره «در امتداد فجر» امروز (یکشنبه، ۳ آذرماه) در سالن شهید عباسپور اداره برق منطقه‌ای یزد از ساعت ۱۸ برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

پاسخی بگذارید