تبریک تابش به ایسنا و پیش‌بینی یک آینده «هیجان انگیز»

مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی در بازدید از گروه فرهنگی و هنری خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) که به مناسبت سالروز تاسیس این رسانه امروز ۱۶ آذر ماه انجام شد،گفت: در حوزه رسانه پژوهی «آینده رسانه‌ها » همیشه مورد پرسش جدی است. معتقدم به دلیل حضور نیروی انسانی جوان ، خلاق و پیشرو در خبرگزاری دانشجویان ایران و به واسطه ایده‌های متفاوت و متناسب با نیاز مخاطبان، آینده ایسنا می‌تواند هیجان انگیز باشد.

تابش با تبریک ۱۶ آذر روز دانشجو و سالگرد تاسیس خبرگزاری ایسنا، ادامه داد: جنبش دانشجویی به عنوان چشم بینا و نیروی بانشاط جامعه محسوب می‌شود و ایسنا رسانه‌ای است که نیروی انسانی آن را دانشجویان تشکیل داده‌اند. بیست سال پیش ایسنا جان تازه‌ای در رگ‌های رسانه‌ای کشور جاری کرد، هر چند ایسنا در اوایل کارش جدی گرفته نمی‌شد اما با عملکرد خوب خبرنگارانش به یکی از خبرگزاری‌های مورد توجه در عرصه‌ داخلی و خارجی تبدیل شد.

مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی افزود: جریان آوانگاردی در فضای رسانه‌ای کشور با ظهور ایسنا خود را نشان داد، ایسنا امروز جزو سرمایه‌های اجتماعی و نمادین در فضای رسانه‌ای کشور است و امیدوارم با همان نوجویی و جسارت راه خود را با پیگیری ایده‌های جذاب ادامه دهد و ما شاهد نوآوری در این رسانه مهم باشیم. 

تابش با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خبرنگار در طول بیست سال حیات پر ثمر ایسنا، برای خبرنگاران و مدیران این خبرگزاری در سراسر کشور و دفاتر خارج از کشور آرزوی توفیق کرد.

در بازدید تابش، محمد رسول صادقی مدیر روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی هم او را همراهی می‌کرد.

انتهای پیام 

پاسخی بگذارید