ترویج سبک زندگی شهدا موثرترین روش زنده نگه‌داشتن فرهنگ ایثار و شهادت است

ترویج سبک زندگی شهدا موثرترین روش زنده نگه‌داشتن فرهنگ ایثار و شهادت است

سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان اهمیت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بین نسل جوان را از ضروریات جامعه خواند و گفت: در این بازه زمانی که درحال نبرد فرهنگی هستیم، ترویج سبک زندگی شهدا و بیان خاطرات شهدا بهترین و موثرترین روش زنده نگه‌داشتن این فرهنگ متعالی است.

به گزارش ایسنا، مسعود احمدی‌نیا طی سفری یک روزه به شهرستان برخوار جهت بررسی مشکلات جامعه هدف این شهرستان، ضمن تجدید میثاق با شهدا، باهیئت همراه به دیدار خانواده شهید فتاحی که ۲ شهید و ۲ جانباز تقدیم انقلاب کرده‌اند، رفت و از این عزیزان تقدیر و تجلیل کرد.
سرپرست اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ضمن شرکت در جلسه کارگروه شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت این شهرستان، گفت: شهرستان برخوار در تقویم انقلاب افتخارآفرین بوده و این افتخار و استقامت و پایداری را مدیون خانواده معظم شهداست.
احمدی‌نیا اهمیت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بین نسل جوان را از ضروریات جامعه خواند و گفت: در این بازه زمانی که درحال نبرد فرهنگی هستیم، ترویج سبک زندگی شهدا و بیان خاطرات شهدا بهترین و موثرترین روش زنده نگه‌داشتن این فرهنگ متعالی است.
سرپرست اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان در ادامه سفر خود در محل واگذاری زمین در این شهرستان حضور یافت که طی آن مقرر شد تعدادی از جامعه هدفی که تاکنون زمین دولتی دریافت نکرده‌اند طی این طرح به این قشر عزیز تعلق بگیرد.
در آخر احمدی نیا به بررسی نقطه نظرات و مشکلات جامعه ایثارگران پرداخت.
انتهای پیام

پاسخی بگذارید