توصیه‌های رضا بنفشه‌خواه در دوران قرنطینه

به گزارش ایسنا، این بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون که به پویش «مشاهنر» پیوسته است، در قالب‌ ویدیوهای کوتاهی سبک زندگی خودش در ایام کرونا را تشریح کرده است.

پویش مشاهنر همزمان با افزایش شیوع ویروس کرونا در کشور آغاز شد و جمعی از هنرمندان رشته‌های مختلف اعلام کردند که برای مردمی که شرایط قرنطینه خانگی و سختی احتیاط در برابر شیوع ویروس کرونا را تحمل می‌کنند، به تولید و انتشار عام آثار هنری‌ می‌پردازند.

بنفشه‌خواه در ویدیوهای ارسالی‌ که از فضایی طنز برخودار است، با اشاره به اینکه دلیلی ندارد برای خرید هر چیزی در این روزهای قرنطینه از خانه بیرون برویم، خطاب به مردم توصیه می‌کند: خوب است برای خرید از جاهایی خرید کنید که خیلی خلوت باشد یا تماس بگیرید تا برایتان بیاورند.

این بازیگر در عین حال از نحوه‌ی ارتباط با اهالی خانواده که این روزها به سبک ارتباط مجازی است، می‌گوید و یادآور می‌شود: در مورد بچه‌ها و پرس‌وجوی احوالشان باید بگویم فضای مجازی خیلی راحت می‌تواند رابطه ما با بچه‌ها را جور کند. همین که از حال و احوال شان خبر داشته باشیم و بدانیم سالم هستند، برایمان کافیست.

بنفشه‌خواه از نحوه تعامل اعضای خانواده برای زندگی مسالمت‌آمیز در شرایط قرنطینه می‌گوید و توضیح می‌دهد: به عنوان مثال همسر من می‌خواهد سریالی را تماشا کند اما من می‌خواهم فوتبال تماشا کنم. با توجه به این که سریال بازپخش دارد، از ایشان اجازه می‌گیرم که فوتبال تماشا کنیم و فردای آن روز بازپخش سریال را با هم ببینیم. چه اشکالی دارد؟!

انتهای پیام

پاسخی بگذارید