شرکت‌کنندگان «عصرجدید» تست کرونا می‌دهند

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، علیخانی در گفت‌وگویی که در فضای مجازی منتشر شد گرفتن تست کرونا از شرکت‌کنندگان برنامه عصر جدید را یکی از تمهیدات برای مقابله با این بیماری می‌داند.

به گفته علیخانی عوامل این برنامه با یکی از آزمایشگاه‌ها قرارداد بسته‌اند و برای این منظور اتاقی در لوکیشن این برنامه تدارک دیده شده است که تست کرونا گرفته می‌شود و در کمتر از هشت ساعت جواب تست‌ها به دست عوامل می‌رسد.

بنا بر اظهارات وی ضبط مرحله دوم برنامه استعدادیابی «عصر جدید» از هفته پیش آغاز شده و امروز چهارشنبه ۱۸ تیرماه قرار است قسمت‌های سوم و چهارم ضبط شود که با توجه به پروتکل‌های جدید ، سخت‌گیری‌ها و مراقبت ها در حین ضبط برنامه افزایش پیدا می‌کند که یکی از آنها این است که زدن ماسک اجباری شده است.

علیخانی می‌گوید: رعایت فاصله اجتماعی هم بیشتر شده و با اینکه استودیو فصل دوم «عصر جدید» ظرفیت حدود ۶۰۰ تا ۷۰۰ نفری دارد اما برای رعایت سلامت تماشاگران از امروز حدود ۱۵۰ شرکت‌کننده به استودیو وارد می‌شوند.

مجری مسابقه استعدادیابی «عصر جدید» از تدارک نوعی ماسک جدید برای داوران خبر داده که در هنگام نزدیک شدن به شرکت‌کننده و دیگران استفاده خواهد شد.

علیخانی همچنین درباره ساختار فصل دوم «عصرجدید» گفت: پخش مرحله دوم برنامه تلویزیونی «عصر جدید» از شنبه هفته آینده آغاز می‌شود و در این مرحله هر شب دو نفر با رأی مردمی به نیمه‌نهایی راه می‌یابند که یک نفر را مردم انتخاب می‌کنند. در نهایت ۱۰ نفر توسط مردم و پنج نفر توسط داوران انتخاب می‌شوند.

انتهای پیام

پاسخی بگذارید