مزار شهیدان رجایی و باهنر گلباران شد

به گزارش ایسنا، در این مراسم با حضور امام جمعه موقت تهران، رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران، رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ، شهردار و رئیس سازمان بهشت زهرا (س) و جمعی از خانواده‌های شهدا، ایثارگران در قطعه هفتاد و دو تن بهشت زهرا (س) برگزار شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران گفت: هدف از برگزاری مراسم گرامیداشت شهدا از جمله شهدای هشتم شهریور آن است که بدانیم چه سرمایه‌هایی برای حفظ و حراست از انقلاب اسلامی تقدیم شدند و راه این شهدا ادامه پیدا کند.

حجت‌الاسلام محمودی خاطرنشان کرد: شهیدان رجایی و باهنر مصداق واقعی دولت اسلامی بودند و باید راه این شهیدان و شاخصه‌های رفتاری و عملکردی این شهیدان الگویی برای دولتمردان جامعه اسلامی باشد.

وی یادآور شد: خدمات جمهوری اسلامی در ۴۱ سال عمر با عزت این انقلاب بر هیچکس پوشیده نیست و ما در بخش‌های مختلف رفاهی و اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و بین‌المللی و دستاوردهای علمی، پژوهشی و نظامی حائز رتبه‌های نخست و ممتاز در منطقه و حتی جهان هستیم و باید این اقدامات را در جامعه تبیین کنیم و آثار و برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی را برای مردم شریف ایران بازخوانی کنیم.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران ادامه داد: ملت بزرگ ایران خوشبختانه به خوبی دشمنان خود را می‌شناسد و هرگز در مقابل زیاده‌خواهی آنان تسلیم نمی‌شود.

وی اظهار کرد: مشکلات اقتصادی امروز جامعه با وحدت و همدلی بین همه مسئولان و همه آحاد جامعه قطعاً برطرف خواهد شد و نیازمند توجه جدی مسئولان به وضعیت معیشت مردم هستیم و باید مدیریت جهادی و انقلابی در همه خدمتگزاران تقویت شود.

انتهای پیام

پاسخی بگذارید