پوراندخت مهیمن: مادربزرگم الگوی ایفای نقشم بود

به گزارش ایسنا، پوراندخت مهیمن که در ویژه‌برنامه «دست در دست» به مناسبت روز مادر و گرامیداشت مقام زن حاضر شده بود، بیان کرد: اغراق نمی کنم ولی در زمان حیات مادرم احساس می کردم هر روز، روز مادر است و وجود ایشان برای من مثل یک غنیمت بود تا حدی که پس از ۹ سال هنوز نتوانسته ام با دوری شان کنار بیایم.

بازیگر «معراجی ها» با اشاره به اینکه مادر شدن شخصیت انسان را تغییر می دهد، در مورد لذت مادری گفت: این اتفاق در زندگی یک زن باعث می‌شود که نگاهش به زندگی زیباتر شود و عمق یابد.

او که این روزها بازی در سریال «بیگانه‌ای با من است» را روی آنتن شبکه دو دارد، اظهار کرد: به نظرم نقشم در «بیگانه ای با من است» نشان می دهد که تاثیر مادر در خانواده ها چقدر پررنگ است.

بازیگر «بوی خوش زندگی» ادامه داد: بیشتر نقش مادر را برای من انتخاب می کنند و البته در سریال «بیگانه ای با من است» که سه فصل دارد سن کهنسالی من است و سعی کردم آن نقش را با الگو گرفتن از مادربزرگم ایفا کنم.

مهیمن با اشاره به تغییراتی که کرونا در سبک زندگی همه ایجاد کرده، عنوان کرد: فیلمنامه های خوبی به دست من می رسد که به خاطر ‌کرونا و حفظ سلامتی خانواده نمی توانم قبول کنم. ایرانی ها به صفت همدلی و پشتیبانی از هم در شرایط سخت معروفند. امیدوارم روزی برسد که صحبت از کرونا هم نکنیم.

مهیمن درباره علاقه‌مندی خود به کتاب خواندن به خاطره‌ای اشاره کرد و گفت: یکی از علاقمندی های من کتاب خواندن است. جایی برای گرفتن اثر انگشت رفتم اما اثر انگشت شصت و اشاره‌ام ثبت نمی شد، مشخص شد آنقدر ورق زده و کتاب خوانده‌ام که اثر انگشتانم کمرنگ شده است.

انتهای پیام

پاسخی بگذارید