خانه / دسته‌بندی نشده / برتری رئال مادرید، ناپولی و منچسترسیتی برابر رقبا/لیورپول مقابل اسپارتاک متوقف شد

برتری رئال مادرید، ناپولی و منچسترسیتی برابر رقبا/لیورپول مقابل اسپارتاک متوقف شدبه گزارش بامداد روز چهارشنبه ایرنا؛ شاگردان زین الدین زیدان سرمربی تیم رئال مادرید در ورزشگاه سیگنال آیدونا پارک در یک شب به یاد ماندنی، تیم دورتموند یکی از قدرتمندترین تیم های آلمان و اروپا را با نتیجه 3 بریک شکست دادند.
گرت بیل دردقیقه 18 و کریستیانو رونالدو دردقایق 50 و 79 برای تیم رئال مادرید گلزنی کرده وسه امتیاز ارزشمند این دیدار را برای تیمشان به ارمغان آوردند.
تنها گل تیم دورتموند دراین دیدار را نیزاوبامیانگ درون دروازه رئال جای داد اما با این گل مانع ازشکست خانگی تیمش نشد.
دقایق نخست نیمه اول بازی پایاپایی را از بازیکنان دو تیم شاهد بودیم وتوپ بیشتر درمیانه میدان درجریان بود، درادامه بازیکنان رئال بر بازی مسلط و در دقیقه 18 توسط گرت بیل مهاجم ولزی خود به گل رسیدند.
درادامه شاگردان زیدان عقب کشیدند و این بار بازیکنان دورتموند بازی روبه جلویی را از خود به نمایش گذاشته و یاران رونالدو تنها چشم به ضد حملات داشتند هرچند دورتموندی ها دراین دقایق موفق نبودند اما بازیکنان رئال نیز دست کمی از آنان نداشتند و از تک فرصت های خود بهره نبردند.
مهم ترین فرصت برای تیم زیدان، موقعیت گلزنی نصیب دنی کارواخال شد اما این بازیکن نتوانست از فرصت بدست آمده، استفاده کند و توپ را درمحوطه جریمه به دستان دروازه بان حریف کوبید.
سرانجام با به صدا درآمدن سوت پایان نیمه نخست، بازیکنان رئال با پیروزی به رختکن رفتند.
نیمه دوم با حملات بازیکنان دورتموند که از حمایت هواداران خودی سود می بردند، شروع شد اما برخلاف جریان بازی این تیم رئال بود که به گل رسید.
دردقیقه 50 گرت بیل از سمت چپ دروازه تیم دورتموند حمله ای را طراحی کرد و با ارسالی زیبا به محوطه جریمه حریف، رونالدو را که بدنبال فرصت برای گلزنی بود در موقعیت مناسب قرار داد و این بازیکن با شوتی زیبا دروازه دورتموند را باز کرد.
اما بازیکنان رئال خیلی زود این گل را پاسخ دادند و دردقیقه 54 توپ ارسالی به محوطه جریمه رئال نصیب اوبا میانگ شد و او درحالیکه مدافع رئال را درکنار خود می دید با کف پا ضربه ارسالی را به قعر دروازه رئال فرستاد و فاصله را کاهش داد.
درادامه ودردقیقه 79 لوکا مودریچ که ازعمق خط دفاعی تیم دورتموند درصدر طراحی حمله دیگری به روی دروازه این تیم بود، با پاس عمقی زیبا رونالدو را درمحوطه جریمه صاحب موقعیت دیگری کرد که این مهاجم با شوتی زیبا توپ دریافتی را از زوایه بسته به دروازه حریف دوخت و اختلاف را باز هم افزایش داد.
درادامه اتفاق خاصی رخ نداد و تیم رئال دراین دیدار که از گروه ‘اچ’ این رقابت ها برگزار شد را با نتیجه 3 بریک برد وبا 6 امتیاز در رده دوم جدول رده بندی این گروه ایستاد.
دردیگر دیدار این گروه تیم تاتنهام با نتیجه 3 بر صفرتیم آپونل نیکوزیا را از پیش رو برداشت و با 6 امتیاز درصدر جدول رده بندی گروه ‘اچ’ قرار گرفت.
در دیگر دیدار های مهم، تیم لیورپول با نتیجه تساوی یک بریک مقابل تیم اسپارتاک متوقف شد.
تیم منچسترسیتی با هدایت پپ گواردیولا با نتیجه 2 برصفر و گل های کوین دی بروینه و رحیم استرلینگ تیم شاختار را از پیش رو برداشت.
درسایر دیدارهای همزمان این نتایج به دست آمد:
سوویا 3 – ماریبورصفر
ناپولی 3 – فاینورد یک
بشیکتاش 2 – لایپزیک صفر
موناکو صفر – پورتو 3
در دیگر دیدارهای هفته دوم، چهارشنبه شب تیم منچستریونایتد میهمان تیم زسکا مسکو است.
اتلکتیکو مادرید با چلسی دیدار می کند و یوونتوس با المپیاکو یونان مصاف خواهد کرد.
این درحالی است که در مهم ترین دیدار این هفته تیم پارسی سن ژرمن با بایرن مونیخ دیدار خواهد کرد.
شبد.**9144**9122
خبرنگار:سعید قهرمانی** انتشار دهنده: مهدی نعمتیانتهای پیام /*


درباره gohari

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *