خانه / دسته‌بندی نشده / مهلت ثبت نام در جشنواره ملی شتاب اصفهان تا 10 آبان تمدید شد

مهلت ثبت نام در جشنواره ملی شتاب اصفهان تا 10 آبان تمدید شدبه گزارش ایرنا، سومین جشنواره شناسایی و توانمندسازی ایده‌‏های برگزیده (شتاب) همزمان با هفته پژوهش و فناوری آذر امسال به همت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در 2 سطح استانی و ملی برگزار می شود.
هدف از برگزاری این جشنواره، تجلیل از ایده‌های برگزیده کشور و تشویق و ترغیب ایده‌ پردازان به تولید فناوری و تبدیل علم به ثروت، با نگاه ویژه به نوآوری است.
کلیه ایده پردازان از جمله استادان دانشگاه و دانشجویان می‌ ‏توانند بصورت فردی یا گروهی در این جشنواره به رقابت بپردازند.
دبیرخانه بخش استانی این جشنواره در اصفهان در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان مستقر است.
مسئول دبیرخانه جشنواره ملی شتاب در اصفهان روز یکشنبه به ایرنا گفت: آخرین مهلت ثبت ایده در جشنواره شتاب تا هفتم آبان تعیین شده بود اما این مهلت تا 10 آبان تمدید شد.
لطف الله نکویی افزود: ایده پردازان می توانند تا 10 آبان ایده های خود را به پست الکترونیکی shetabfestival@istt.ir ارسال کنند.
وی اظهار کرد: از میان طرح ها و ایده های نوآورانه رسیده به دبیرخانه جشنواره شتاب در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، سه ایده برتر انتخاب و به دبیرخانه مرکزی در تهران ارسال می شود.
نکویی ادامه داد: از میان طرح های رسیده به دبیرخانه مرکزی در تهران نیز 10ایده برتر انتخاب و از صاحبان ایده ها در مراسمی که آذر امسال برگزار می شود، تجلیل خواهد شد.
سومین جشنواره شناسایی و توانمندسازی ایده‌‏های برگزیده شتاب اواخر آذر امسال همزمان با هفته پژوهش و فناوری با تجیل از ایده های برتر در تهران برگزار می شود.
روز 25 آذر به نام روز پژوهش نامگذاری شده است.
ت/3011 / 2093 ** خبرنگار: آسیه معینی ** انتشاردهنده: اصغر دواتگرانتهای پیام /*


درباره gohari

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *