آیت الله مصباح یزدی مدافع واقعی انقلاب و اسلام بود

حجت الاسلام والمسلمین رحیمیان در پیامی رحلت آیت‌الله مصباح یزدی را تسلیت گفت. متن پیام این یار نزدیک امام و تولیت مسجد مقدس جمکران به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون
إِذَا مَاتَ الْعَالِمُ ثُلِمَ فِی الْإِسْلَامِ ثُلْمَهٌ لَا یَسُدُّهَا شَیْءٌ إِلَی یَوْمِ الْقِیَامَهِ
همزمان با نخستین سالروز شهادت مالک اشتر رهبر انقلاب، خبر رحلت عمار انقلاب، عالم وارسته ، فقیه عالیقدر و فیلسوف متقی علامه محمدتقی مصباح یزدی دلها را در اندوهی مضاعف فرو برد.
این ضایعه بزرگ را به محضر مقدس بقیهالله الاعظم اروحنا فداه، رهبر معظم انقلاب اسلامی، حوزه های علمیه و شاگردان و بیت معزز ایشان تسلیت عرض می نمایم.
مبارزات و مواضع شجاعانه و صریح آن حکیم پارسا در تبیین معارف اسلام ناب از ابتدای نهضت امام خمینی و پایداری در دفاع از انقلاب و نظام اسلامی و پاسخ عالمانه به شبهه افکنی ها بدون اعتنا به اهانتها و هجمه های جریان نفاق و التقاط در تاریخ انقلاب اسلامی ماندگار خواهد بود.
علیرغم جوسازیهای برخی جریانات سیاسی، اعتماد منحصر به فرد حضرت امام خمینی به این فقیه عارف به قدری بود که بودجه موسسه آموزشی تحت مدیریت آیهالله مصباح یزدی را علاوه بر شهریه عمومی، پرداخت می‌کردند و رهبر معظم انقلاب نیز ایشان را مطهری زمان و فیلسوف و متفکری صاحب نظر توصیف کردند.
از درگاه خداوند متعال برای آن عالم خستگی ناپذیر علو درجات وحشر با اهل بیت(ع) و شهدا را مسألت دارم.
محمد حسن رحیمیان

پاسخی بگذارید